אודותינו

אנחנו שואפים להיות הגורם המחבר בין הנקודות - בצורה היעילה, השקופה והאיכותית ביותר. כך מגיעים יחד לתוצאות מצוינות!

אנו פועלים מ-2016 וביצענו מאז מאות עסקאות בחיפה וסביבתה. המטרה שלנו היא לדייק את התהליך, לצפות את המכשולים ולתת את כל המידע הדרוש לקבלת ההחלטות הנכונות בכל שלב, תוך הבנת הציפיות והשאיפות שלכם.

שיווק– היום בעידן הדיגיטלי צריך לדעת איך להשקיע בפרסום, יש הרבה אפשרויות וחשוב לבחור נכון. היתרון שלנו הוא בשיטת השיווק החכמה. הקמפיין השיווקי הממומן מנוהל באתרים המיועדים וברשתות החברתיות ופונה במיוחד לשוק הרלוונטי, בנוסף אנו משתמשים בכלי הדיוור הישיר כמו עיתונות, גלויות בדואר וקבוצות תפוצה מקומיות כדי להגיע אל כל הקהלים. בעזרת שילוב המדיות הדיגיטליות, מאגר הלקוחות הקיימים שלנו ושיתופי פעולה רחבים אנו מגיעים אל כל הקונים הפוטנציאלים, כך אנחנו דואגים שהנכס שלכם יופיע בצורה גלויה ובולטת בכל האפיקים הקיימים. אנחנו לא חוסכים ומחכים שהלקוח יגיע אלינו – אנחנו מגיעים אליהם. כך מגדילים את הביקוש לנכס שלכם – וכשהביקוש עולה…

 

 

 

ליווי– אנחנו כאן כדי לתת לכם ולקונים שלכם את המעטפת שתעזור להשלים את העסקה בצורה הטובה ביותר ולכן נדאג מראש להיות מוכנים לכל שלב בתהליך. החל מסקירה מקיפה של האיזור ומוקדי העניין בו ועד בירור מידע הנדסי ומשפטי לגבי הנכס עצמו – כמו שרישום הנכס תקין או שלא קיימים תיקים פתוחים בעירייה נגד הבניין או הנכס. מקצועיות זה שם המשחק. בעסקה כה גדולה ומורכבת אנו רוצים להיות בטוחים שכל המידע קיים וגלוי ושאין הפתעות. כשהכל ידוע וברור – מתחזקת תחושת הבטחון בקבלת ההחלטות.

 

 

 

תמחור– הכרת הנכסים הדומים שנמכרו בסביבה בעבר והשוואתם לשוק העדכני היום זה המפתח להערכת שווי נכס נכונה. בחירה מדויקת של המחיר שיוצג במודעה תאפשר מצד אחד קיום מו״מ נכון עם הרוכשים העתידיים אך לא ירתיע לקוחות פוטנציאלים מלהגיע לבקר בנכס מצד שני. את המחיר בו נפרסם את הנכס אתם בוחרים וחשוב לנו שתרגישו איתו בנח תוך לקיחת כל הפרמטרים בחשבון.

 

 

בנוסף, אצלנו תמצאו את כל בעלי מקצוע שנצטרך, ואלה יעזרו לנו בכל שלב בתהליך.
עורכי-דין, שמאים, יועצי משכנתאות, מומחי בדק בית, מהנדסי בניין ואדריכלים, קבלני חשמל, מים, איטום ושאר מומחים לכל עניין. מקצועיים ואמינים.

החבילה כוללת:

לורם איפסום דולור