מכירת דירה יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם הולכים למכור את הדירה שלכם. צריך לדעת כיצד למצוא קונים לדירה, איך מארגנים את הדירה כך שאנשים באמת יתעניינו בה וכמובן – לבצע את המכירה במחיר משתלם (דבר מאוד לא פשוט, שרבים מהאנשים פונים בגלל זה למתווכים כדי שיעזרו להם למצוא את הקונים שיהיו מוכנים לשלם את המחיר הראוי על הדירה).

במאמר הנוכחי אנחנו נדון על שלושת הפרמטרים החשובים שצריך לעשות לפני שמוכרים דירה ונסביר גם כיצד מתבצעת המכירה.

3 הדברים החשובים שצריך לדעת לפני מכירת דירה

איך מוכרים דירה בישראל?

מכירת דירה נשמע לרבים מאיתנו כדבר פשוט וקל לעשיה. סה"כ צריך למצוא קונה, לחתום על המסמכים הדרושים וזהו – מכרתם דירה. אז זהו, שהדברים בארץ לא ממש מתנהלים ככה. אתם תהיו חייבים למצוא קונה שיסכים לקנות מכם את הדירה במחיר שאתם מציעים ולא פחות (אם חשוב לכם לא להפסיד כסף), ויתרה מכך, התהליך חייב להתבצע עם עורך דין כדי לוודא שהמכירה נעשתה כראוי וכל התנאים והפרמטרים של הדירה ומצבה – רשומים בחוזה. אם לדירה קיימים ליקויים מסוימים, חשוב מאוד להכניס אותם בחוזה המכירה, אחרת, הקונים יוכלו אפילו להגיש נגדכם תביעה על אי הצהרה רשמית של הליקויים לפני מכירה.

 

מכירת דירה – מה חשוב לעשות?

ישנם מספר דברים שחשוב לעשות אותם לפני שמוכרים דירה, והם:

  1. קבעו את שווי הדירה שלכם

לפני מכירת הדירה, חשוב לקבוע את שוויה. תוכלו לעשות זאת על ידי חקירת שוק הנדל"ן באזור מגוריכם, התבוננות במחירי דירות דומות והתייעצות עם סוכן נדל"ן מקצועי שיוכל להעריך את ערך הדירה.

פעמים רבות, כשאנשים ממהרים למכור את הדירה – הם גם ממהרים להוריד מחיר, וחבל סתם כך להפסיד כסף כשניתן להרוויח את מה שמגיע לכם.

  1. הכינו את דירתכם למכירה

הכנת הדירה למכירה חשובה כדי להפוך אותה לאטרקטיבית יותר עבור קונים פוטנציאליים. זה כולל פינוי, ניקיון וביצוע כל התיקונים הדרושים. ייתכן שתרצו גם לשקול לערוך שיפוץ בדירה – מה שמגדיל את ערך הדירה ויכול להביא לכך שהדירה שלכם תימכר מהר.

  1. מצאו סוכן נדל"ן או מתווך

מציאת סוכן נדל"ן או מתווך איכותי זה דבר חשוב, אם אתם רוצים למכור את הדירה במהירות ובמחיר הטוב ביותר. חפשו סוכן בעל ניסיון במכירת דירות באזורכם. הם יכולים לעזור לכם בתמחור, בשיווק ובניהול משא ומתן עם קונים פוטנציאליים.

 

כלל הברזל במכירת דירות – להיות אטרקטיביים

רוצים למכור את הדירה שלכם מהר? תהיו אטרקטיביים! אנשים מוכנים לשלם כשהם חושבים שהעסקה היא טובה ומשתלמת, תנו לאנשים להרגיש כי העסקה הזאת היא אכן משתלמת עבורם. שפצו את הדירה שלכם, העניקו לה מראה טוב ורענן – ואתם תראו איך אנשים ימהרו לבוא ולראות את הדירה.

דירה למיכרה

נדלן חיפה – נכסים שווים בחיפה!

אנחנו בנדל"ן חיפה נעזור לכם לבצע מכירת דירה בחיפה במחיר הטוב ביותר שאתם תוכלו לקבל. נכסים בחיפה נחשבים למניבים וכדאיים מאוד ומחירם הארצי אינו נחשב לגבוה במיוחד, מה שמאפשר לחיפה להיות עיר השקעה משתלמת ומניבה מאוד במיוחד בשל מוסדות הלימוד בה, הפרויקטים החדשים של הנדלן שהולכים להיבנות וכמובן – ההתחדשות העירונית של העיר שמקודמת מזה שנים בעירייה עצמה.

אם אתם מחפשים אנשי נדל"ן איכותיים שיעזרו לכם לבצע את עסקת הנדלן האיכותית והטובה ביותר, אתם מוזמנים להשאיר באתר שלנו את הפרטים שלכם ונציגנו יצרו איתכם קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *